אם עדיין לא הורדתם את המשחק האחרון בסדרה של המשחק הפופולרי ה-Angry BIrds ואתם חושבים לעשות כן, מומלץ לנקוט אמצעי זהירות. בימים האחרונים שוחררה לרשת גרסת של ה-Angy Birds Space הפועלת ללא שוני מהגרסה המקורית, אולם ברגע שהמשתמש התקין את האפליקציה במכשיר, הוא התקין שלא במודע גם תוכנה זדונית המפיצה את עצמה במכשיר ומאפשרת להאקרים להשתלט עליו ולהוריד את התכנים האישיים. גם ב-Rovio מזהירים מפני הורדה של המשחק ממקורות שאינם אמינים, (כמו חיפוש קבצי התקנה, APK ברשת) וכי יש להוריד את המשחק רק דרך ה-Google Play. אנחנו נוסיף שתמיד יש לבדוק מה הם ההרשאות שהאפליקציה מבקשת בעת התקנתה ואם נדמה כי היא היא מבקשת הרשאות גבוהות מידי, אז לא להתקין.

עלילת המשחק כזכור מתרחשת בחלל, שם כידוע כח המשיכה אינו קיים ולכן על השחקן לקחת בחשבון כי הציפורים יכולים להתעופף… לחלל. ישנם דמויות חדשות והמנוע הגרפי שופר כדי לתמוך בסביבה החדשה, וכל זאת ב-60 שלבים שונים. המשחק שוחרר בחודש שעבר, וזכה לעשרה מיליון הורדות תוך שלושה ימים בלבד, כך שאין זה מפתיע שהאקרים מנסים לנצל את הפופולריות על חשבונם של המשתמשים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.