בשנה שעברה הושק בקול תרועה רמה פרוייקט ה-Google TV, אשר חרט על דגלו להביא את האינטרנט אל מכשיר הטלוויזיה. הדבר היה אמור להיות מבוצע באמצעות מכשירים ייעודיים אשר מריצים גירסא מותאמת של אנדרואיד, כמו ה-Logitech Revue, בניגוד למכשיר ה-Android TV אותו בדקנו והמריץ את הגירסא הרגילה של המערכת. הגירסא הייעודית עבור מכשירי טלוויזיה הינה בעלת ממשק משתמש שונה, המאפשרת גלישה באינטרנט באמצעות שלטי IR והזרמת תכנים מהרשת, אך הממשק המורכב, היעדר אפלקציות מותאמות וחסימת תכנים מצד אתרי תוכן גדולים כמו Hulu גרמו לפרוייקט לדשדש, בלשון המעטה.

בגוגל טרם אמרו נואש, ובבלוג הרשמי של Google TV מאפשרים כעת למפתחים להוריד גירסא ראשונית (Preview Version) של תוסף לערכת-הפיתוח של אנדרואיד, שמטרתו לעזור למפתחים להתאים את האפלקציות שלהם גם למכשירי ה-Google TV.

עדכון רשמי אשר הביא עימו את ה-Android Market טרם הגיע אל מכשירי ה-Google TV, אך שחרור התוסף כעת נועד להבטיח כי כאשר תושק חנות האפלקציות למכשירים הטלוויזיה היא לא תהיה ריקה מתוכן, שכן כעת יכולים המפתחים להתחיל לעבוד על התאמת האפלקציות שלהם.

סביבת הפיתוח למכשירי טלוויזיה שונה מהותית מאלו של מכשירי סמארטפון או מחשבי-לוח, בהם הממשק מתבסס בעיקר על מסך-המגע. זאת מאחר שבמכשירי Google TV מתבסס הממשק בעיקר על שלט-מקלדת עם משטח עקיבה. בנוסף, מאפשרים מכשירי טלוויזיה שטח מסך גדול במיוחד, לעומת המסכים הקטנים המאפיינים את המכשירים הניידים שברשותנו, מה שדורש ניצול שונה לחלוטין של השטח, כך שנראה שלמפתח אשר ירצה להתאים את האפלקציה שלו למכשירי Google TV נכונה עבודה לא מעטה. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.