חיפוש בטלפון בגוגל

התחיל בהודו בשנה שעברה, מדינות אסיה, אפריקה, המזרח התיכון וכעת נוחת באירופה: גוגל (Google) השיקה את פרויקט ה-Android One גם בספרד ופורטוגל עם מכשיר חדש, Aquaris A4.5 שמו ששל החברת BQ המקומית ובכך נכנסת החברה לראשונה לאירופה.

המכשיר החדש, כמו קודמיו לפרויקט, אינו מציג מפרט מפואר במיוחד שכן הוא מיועד לשוק הנמוך אם כי להפתעתנו הוא לא מהזולים שראינו. הוא מצויד במסך בגודל 4.5 אינץ’ ברזולוציה של 960 על 540 פיקסלים מסוג IPS, פועל על שבב מרובע הליבות MT6735M של מדיה-טק (Media-Tek) עם זיכרון עבודה (RAM) של 1 ג’יגה-בייט ואחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט.

מצלמת ה-8 מגה פיקסל ממוקמת בגבו לצד מצלמה 5 מגה פיקסל שבקדמתו, לצד סוללה 2,470 מיל-אמפר/שעה ומערכת האנדרואיד בגרסתה האחרונה, 5.1.1 Lollipop, כמצופה כחלק מפרויקט ה-Android One המבטיח לקבל עדכונים שוטפים.

מחירו של ה-Aquaris A4.5 עומד על 169.90 אירו בספרד ו-179.90 אירו בפורטוגל, כאשר הוא יהיה זמין לרכישה בהמשך החודש עם בונוס של 5 (!) שנות אחריות. מי המדינה הבאה שבה יושק הפרויקט? נסו לנחש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.