יישאר בחוץ? LG G2

העדכון הגדול הבא של גוגל (Google) מעבר לפינה, והיצרניות נערכות לקראתו. בעוד שאף יצרנית לא יצאה בהודעה רשמית, דיווחים על מכשירי סמסונג שיושדרגו כבר עלו לרשת, וכעת מגיע התור של LG, לפיו, בעלי הדור הקודם לא צריכים לחשוש, אך הדגמים שלפני ה-G3 כבר לא יעודכנו.

בדיווח על עדכון גרסת האנדרואיד ‘מרשמלו’ 6.0 עבור מכשירי LG נאמר כי השדרוג יגיע ל-G4, מכשיר הדגל האחרון של החברה, וכן ל-G3, דגם של שנה שעברה. מלבדם, גם ה-G Flex 2 והדור הראשון ייזכו לשדרוג וכן הטאבלט G Pad 10.1. הדגמים שחסרים בדיווח ואולי לא מפתיע במיוחד – ה-LG G2 בן השנתיים, וכן ה-G Pro שהושק גם הוא באותה השנה ומכשירי המיני.

ואולם, דיווח אחר טוען כי בחברה החליטו לדלג על עדכון המכשירים לגרסה 5.1.1 ‘לוליפופ’ ולשדרג ישירות ל-‘מרשמלו’ וברשימות נכלל ה-LG G2 יחד עם שאר המכשירים המצוינים כאן, לכן הפרטים עדיין לא ברורים.

מצד אחד יהיה מאכזב לגלות כי ה-G2 יסיים את חייו מבחינת LG, מצד שני לא ראינו הרבה יצרניות מכשירי אנדרואיד הממשיכות לתחזק עדכונים למכשיר מעל לשנתיים. לכן ההפתעה דווקא תהיה אם היא אכן תעדכן אותו, אבל אפשר להניח שגם אם כן – זה לא יהיה בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.