במהלך מפתיע, גוגל חשפה בשעות האחרונות את המיתוג מחדש של חנות האנדרואיד מארקט שלה, ה–Google Play (גוגל פליי). זוהי אותה החנות המוכרת עם אותם האפליקציות, רק שכעת היא עושה קצת יותר סדר בבלאגן.

למרות שהשם מרמז לכך, הגוגל פליי היא לא חנות למשחקים בלבד, אלא זו חנות המרכזת את כל האפליקציות בחלוקה לפי מוזיקה, סרטים, ספרים ואפליקציות ומשחקים ולמעשה, לא תמצאו שינויים רבים פרט לחלוקה והעיצוב מחדש. החנות תאפשר לשתף אפליקציות בגוגל פלוס, לקרוא ספרים דרך הרשת, לנגן מוזיקה וכמובן, להתקין מרחוק. היישומים כמו ה-Music ה-Video ו-Books התחלפו ל-Play Movies, Play Music ו-Play Books, וכך גם כל האתרים התומכים יחד עם עיצוב ואייקונים חדשים.

גוגל מעוניינת לאגד את כל השירותים תחת מטרייה אחת, ובכך היא מאפשרת למתג את היכולות שלה ולהבליט את העיקר. אין בחדשות הללו כל שינוי ממשי, וזה בעיקר נועד למתג מחדש את השירותים השונים.

החנות החדשה תחליף בהדרגה את האנדרואיד מארקט הן באתר הרשת והן במכשירי האנדרואיד החל מגרסה 2.2 וגם האפליקציות שציינו יתחלפו גם כן בהדרגה, כך שלא תופתעו אם פתאום נעלמה לכם המארקט והאייקונים התחלפו וזכו למראה החדש.