אנדרואיד נוגט Nougat

גוגל (Google) פרסמה הערב את הפרטים אודות כנס המפתחים השנתי שלה, Google I/O 2015 שיתקיים ב-28 עד 29 בסוף החודש (מאי) במרכז הכנסים מוסקון (Moscone Center) שבסן-פרנסיסקו.

האירוע מביא את מירב המוחות והמפתחים בסביבת האנדרואיד ליומיים מרוכזים בהם מומחים מהתחוים באים לדבר על שלל נושאים כמו על החידושים באנדרואיד (What’s new in Android), פרטים אודות Project Tango, תחום המחשוב הלביש, יכולת התאמה אישית של המערכת, השימוש ב-Smart Lock ועוד.

Android M בפתח

במידע על אחד האירועים שיתקיים בשעה 2:30 בצהריים ביום הראשון לכנס, תחת הכותרת Android for Work Update, נמצא כי גוגל תציג פרטים אודות ה-Android M, גרסת האנדרואיד הבאה. בתיאור האירוע נכתב: “Android M תביא את מגוון היכולות של האנדרואיד למקומות העבודה”. המידע הוסר זמן קצר לאחר שהועלה לאתר הכנס, אך הזריזים ב-Android Police כבר הספיקו לצלם זאת לפני.

כזכור, בכנס המפתחים אשתקד גוגל חשפה את ה-Android L, הלא היא גרסת האנדרואיד 5 Lollipop. ביום הכנס היא הושקה בגרסת הדגמה למפתחים, ובחודש אוקטובר האחרון המערכת יצאה באופן רשמי לשוק. כיום גרסת ה-Lollipop נמצאת בכ-10 אחוזים מכלל מכשירי האנדרואיד בעולם.

עוד בנושא

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.