לא הרחק מאחורי סדרת הנקסוס, סוני (Sony) משחררת למכשיריה השונים את עדכון ה-Android M שהוכרזה ממש לאחרונה. אמנם לא מדובר בגרסה סופית, אלא כזו המספקת הצצה ליכולות המערכת המכוונת בעיקר למפתחים, אבל משתמשי סוני הם היחידים כיום (באופן רשמי ומלבד מכשירי נקסוס) שיוכלו להתנסות בגרסה החדשה לפני כולם.

בין המכשירים שסוני תתמוך בעדכון החדש הם סדרת ה-Xperia Z3 הכולל את ה-Compact והטאבלט, כמו גם סדרת ה-Z2 גם הטאבלט, ה-Xperia Z1 Compact, ה-Xperia Z1 ואף ה-Z Ultra הוותיק. בתחום מכשירי הביניים סוני תספק את העדכון למכשירי Xperia E3, Xperia M2, Xperia T2 Ultra ו-Xperia T3.

סוני גם שחררה סרטון הדגמה המציג את החידושים והשילוב של הממשק שלה כחלק מהמערכת וכמובן, שתוכלו להתקין זאת על מכשירכם בקלות יחסית לפי המדריך באתר, אולם לא היינו ממליצים כרגע למי שהטלפון משמש אותו ביום יום, שכן רוב הסיכויים שלא תוכלו להשתמש בחלק מהפונקציות השונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.