אחרי שגוגל שחררה את קוד המקור למכשירי ה-Nexus, אין זה מפתיע למצוא את גרסת האנדרואיד החדשה, ה-Android L, מגיעה למכשיר ה-Nexus 4. אנשי קהילת ה-XDA לא המתינו לעדכון הרשמי, שצפוי להגיע מתישהו בהמשך השנה וכי בעלי ה-Nexus 4 וודאי קינאו בחבריהם בעלי ה-Nexus 5 וה-Nexus 7 אשר לא זכו לקבל גרסת הדגמה רשמית, אז הנה גם להם יש עכשיו אפשרות להתקין רום מותאם כדי לבחון את המערכת החדשה.

הרום הזמין להורדה בפורום, מבוסס על גרסת המפתחים של ה-Android L והותאם למכשיר ה-Nexus 4. בשל כך, חלק מהפונקציות לא יעבדו ולדברי המפתח ישנם מספר באגים הקיימים במערכת, אך מי שמעוניין לנסות כיצד המערכת החדשה פועלת זו בהחלט הזדמנות מצויינת.

כמו תמיד בצריבת רומים, ישנו סיכון לתקלות ואיבוד אחריות יצרן כך שמי שהתהליך מיועד למשתמשים מנוסים, ובאחריותם. לכל השאר שלא מוכנים לקחת את הסיכון, יכולים לצפות בסרטון הוידאו שבהמשך, המדגים את המערכת על מכשיר ה-Nexus 4.

LG Nexus 4

מכשיר ה-Nexus 4 הוכרז באוקטובר 2012, בעל מסך 4.7 אינץ' ברזולוציה 768x1280, מבוסס על מעבד Quad-core 1.5 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2 עם עדכונים ישירות מגוגל, מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל וסוללת 2100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.