אף שטרם שוחרר עדכון הגרסה אנדרואיד L שיהווה את העדכון הגדול ביותר אותו קיבלה מערכת ההפעלה עד כה, מספר מפתחים לא חיכו להשקתה הרשמית וכבר החלו בעדכונם של מספר לאנצ'רים פופולרים, כהכנה לגרסה הבאה.

 לאנצ'ר נובה (Nova), אחד מהלאנצ'רים הפופולריים ביותר עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, זכה לאחרונה לעדכון גרסה הטומן בחובו מספר אלמנטים שלוקחים השראה היישר מתוך גרסת האנדרואיד הבאה. העדכון החדש מביא עימו מספר שינויים בגרסת המשתמש, ובהם האפשרות לשנות את תצוגת התיקיות לאות L כמו גם שינוי מגירת האפליקציות ושינוי התצוגה מגרסה אופקית לאנכית על-פי העדפתו של המשתמש. למעשה, הגרסה הנוכחית מגיעה לאחר הצגת תוספות אלה בגרסת הבטא של הלאנצ'ר לפני מספר שבועות בודדים.

מטבע הדברים, גרסת הלאנצ'ר הנוכחית צפוייה לעבור עוד שינויים ותהפוכות רבים על מנת להתאימה בצורה הטובה ביותר למערכת ההפעלה החדשה, אך עצם שחרורה של הגרסה באופן רשמי, מראה על כוונותיו הרציניות של מפתח הלאנצ'ר, TeslaCoil.

נוסף על עדכונו של הלאנצ', ניתן להוריד מספר ערכות נושא ספציפיות להתאמתו של הלאנצ'ר למראה הקרוב ביותר לגרסת האנדראיד L. אחת מערכות הנושא הפופלריות ביותר הינה Mooshine Icon Pack, המספקת, כחוויה משלימה כאמור, את האייקונים של גרסת האנדרואיד הבאה. למרחיקי הלכת מבינינו, ניתן אף להוריד את הרום המבושל Cyanogen שזכה אף הוא לאחרונה לעדכון משמעותי.

להורדת הלאנצ'ר

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.