תגובה של עובד גוגל מכילה אזכור של Multi Window.

נראה כי בגוגל (Google) עובדים על תמיכה מובנית במערכת ההפעלה אנדרואיד בהצגה של מספר חלונות במקביל (Multi Window), אפשרות שהוצגה לראשונה על מכשירי ה-Galaxy Note של סמסונג.

אחת הטענות כנגד מכשיר ה-Nexus 6 ו/או גרסת הלוליפופ (Lollipop) היא שמערכת ההפעלה אנדרואיד לא עושה שימוש מושכל בשטח המסך הגדול של מכשירי הפאבלט ובניגוד ליצרניות אחרות אין תמיכה מובנית בהצגה של מספר יישומים במקביל על המסך, אך ייתכן כי הגרסה הגדולה הבאה של אנדרואיד תכלול בתוכה אפשרות שכזו, זאת לפי תגובה של עובד גוגל בנוגע לבאג שקיים בשלד ה-AOSP (גרסת הקוד הפתוח של האנדרואיד) הנובע מנגיעה מחוץ לערימה של יישומים הרצים. במקביל בתגובה נראה אזכור של המונח ופונקציונליות של עבודה עם מספר יישומים במקביל.

מעניין יהיה לראות כיצד גוגל תיישם את האפשרות הזו, שכן היום יצרניות כמו LG או סמסונג כבר הטמיעו במכשירים שלהם תמיכה שכזו אך לרוב אלו שעושים בה שימוש הם רק מעט מהמשתמשים.

את גרסה 5.1 של אנדרואיד הכוללת מספר שיפורי אבטחה, תמיכה בשמע באבחנה גבוהה, תיקוני באגים וכו', שיחררה גוגל באופן שקט יחסי בפרסום שעלה לבלוג של החברה. שיפור משמעותי שכזה לא יזכה להשקה שקטה וייתכן כי הוא יוצג על הבמה ב-Google I/O, כנס המפתחים השנתי של החברה שיערך בסוף מאי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.