אחרי שעדכון ה-Lollipop החל להגיע למשתמשי ה-Galaxy S5 בישראל, יש עוד בשורה משמחת למחזיקי המכשירים של סמסונג, הפעם מדובר ב-Galaxy Note 4.

עד פי הדיווחים ברשת, העדכון לגרסא 5.1, שצפוי להגיע לבעלי ה-Galaxy Note 4, עשוי להביא למכשיר את הגרסא האחרונה ביותר של ממשק המשתמש של החברה, TouchWiz UX, כפי שהוצגה ב-Galaxy S6 וב-Galaxy S6 Edge. עם העדכון צפויים להגיע שינויים עיצוביים קלים, לחיצה כפולה על מקש הבית לפתיחת המצלמה, שיפורים בביצועים וביציבות, ותכונות נוספות.

נכון לעכשיו, רוב מכשירי ה-Galaxy Note 4 עדיין רצים על גרסה 4.4 ורק לחלק מהאזורים בעולם שוחררה גרסת ה-Lollipop, כך שהעדכון ל-5.1, בהנחה שאכן יביא כמה סוכריות מה-Galaxy S6, יהיה מבורך ביותר. בינתיים, בעלי ה-Galaxy Note 3 וה-Galaxy S4 בישראל וברחבי העולם עדיין מחכים שאנדרואיד 5 תגיע אליהם וזה לפי הערכות צפוי להתרחש בקרוב.

יש לציין כי ב-SamMobile טוענים דברים אחרים, וכי סמסונג לא עובדת על גרסת האנדרואיד 5.1 אל אף אחד מהמכשירים. המידע שיש ברשותנו דווקא סותר זאת.

Samsung Galaxy Note 4

מכשיר ה-Galaxy Note 4 מבית סמסונג אשר הוכרז בספטמבר 2014 מצויד באותו גודל מסך כמו של הדור הקודם, 5.7 אינץ' ברזולוציה Quad HD. הוא רץ על שבב מרובע ליבה Snapdragon 805 או שבב Octa Core של סמסונג, וכולל זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה בייט, מצלמה 16 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-2K וסוללה בהספק של 3220mAh. המכשיר פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-TouchWIZ וכולל גם עט דיגיטלי עם מגוון יכולות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
הנדסאי חשמל, סטודנט להנדסת תוכנה. חברים שלי אומרים שלא אשרוד יום בלי מכשיר של אפל. הם צודקים.