אם להאמין לדיווח של המפעילה המקומית מקנדה, סמסונג (Samsung) מתכננת לשחרר בקרוב את העדכון לגרסת האנדרואיד 5.1 למכשירי ה-Galaxy S6 ו-S6 Edge כבר בחודש הבא.

הדיווחים על העדכון אמנם כבר מלוות את המכשיר עוד מצאתו, אולם עד כה לא היה מידע אמין על כך, כאשר מצוינים, בין היתר, כי סמסונג תוסיף בגרסה הזו גם מצב אורח חדש, וכן יכולת לצלם תמונות RAW למביני עניין. מלבד זאת, גרסה 5.1 כוללת מספר תיקונים משמעותיים שהתגלו במערכת האנדרואיד אשר באו לתקן בעיות שונות שהשפיעו על מכשירי הנקסוס.

בתחילת השבוע דיווחנו כי סמסונג באירופה החלה בשחרור של עדכון מערכת לשני המכשירים, אולם עדכון זה נגע לבעיה מסויימת ללקוחות שהתלוננו על בעיות בפתיחה מחדש של האפליקציות וחוסר בזיכרון RAM זמין. העדכון המדובר הופץ באופן מצומצם וככל הידוע אינו רלוונטי לעת עתה למכשירים בישראל. לעומת זאת גרסה 5.1 באם אכן תשוחרר, קרוב לוודאי כי היא תגיע גם אלינו.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.