למרות כי השמועות מסתובבות ברשת זה זמן, ואפילו הוא כבר רץ על מכשירי ה-Android One השונים, עדכון האנדרואיד 5.1 Lollipop עדיין לא הוכרז רשמית.

לפי הערכות שונות, העדכון צפוי לנחות בצורה שקטה אל המכשירים התומכים כבר בחודש הבא, נקסוס תחילה כמובן אבל למעשה, את ההודעה הרשמית קיבלנו דווקא מבכיר HTC, אשר טען כי גוגל צפויה לשחרר את העדכון הבא של גרסת הלוליפופ בחודש מרץ, זאת כשנשאל מתי יתוקן הבאג שגורם לבעיות בתאורת הכפתור ב-One M7.

ומה אנו צפויים לקבל בעדכון החדש? לפי פרטים שהודלפו לרשת, העדכון בעיקר בא לתקן מספר באגים שונים שהתגלו או לא תוקנו ב-5.0.1 כמו הוספת מצב שקט לאחר שנעלם בגרסה 5.0, תיקון של קריסות האפליקציות, שיפורים ביציבות המערכת ובניהול הזיכרון הפנימי, שיפור בחיי הסוללה, תיקון בעיות שהתגלו בשימוש ברשת הסלולרית ו-WiFi, תיקון בעיות שהתגלו בהתראות ובעדכונים, תיקון בעיות בסאונד, תיקון בעיות בפקודות הקוליות של OK Google, ושאר שיפורים כלליים בתפקודים וביציבות.

חלק ממשתמשי הנקסוס וודאי מצפים לעדכון בכליון עיניים, השאר וודאי עוד ממתינים שהעדכון הראשון עוד יגיע אליהם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.