עוד לפני סמסונג, חברת ארכוס (Archos) משחררת את עדכון ה-ICS בגרסה Android 4.0.4 למחשבי הטאבלטים מסדרת G9 הנמכרים גם בישראל. העדכון מופץ בצורה אוטומטית (OTA) לטאבלטים וכוללים תמיכה מלאה בעברית.

בחברה מציינים כי העדכון משפר את ביצועי הטאלבטים בניצול טוב יותר של המהירות והליבה הכפולה, ממשק גרפי חדש כחלק מעיצוב המערכת, ווידג’טים חדשים, אינטגרציה טובה יותר עם הרשתות החברתיות שיפור ייציבות ופתרונות של תקיעות ונפילות שחוו המשתמשים. כמו כן, אפשר לצפות לתוספות של ארכוס כמו התמיכה ב-1080p, מנהל קבצים פנימי התומך בגרירה, חיבור למודם 3G ושלט רחוק.

סדרת G9 כוללת את G9 80 ו-G9 101 הנמכרים בישראל ברשת באג ומתאפיינים במסך גודל 8 ו-10 אינצ' מסוג capactive הרצים על מעבד כפול ליבה 1GHz-1.5GHz יחד עם זיכרון 16GB, תקשורת WiFi, ומצלמה קדמית התומכת בצילום וידאו HD, וכן יכולת לניגון וידאו ב-1080p בקבצי AVI ו-MKV עם חיבור HDMI.

את דגם ה-G9 80 סקרנו כאן באתר ולמי שכבר הטאבלט ברשותו יוכל להיכנס לתפריט ההגדרות ומשם לבצע בדיקה האם העדכון זמין להורדה. יש לציין כי גם ל-Asus Transforemer Prime ישנו עדכון ICS הזמין להורדה, ומניסיוננו (אצלנו בסקירה) אנו יכולים לומר כי ההתקנה מתבצעת בצורה אוטומטית ואינה מוחקת את הגדרות המשתמש.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.