רק לאחרונה שחררה גוגל רשמית את עדכון האנדרואיד 4.4.3, עדכון שהגיע במיוחד כדי לפתור בעיות שהתגלו בעדכון 4.4.2 כגון זלילת הסוללה ב-Nexus 5 כאשר אפליקציית המצלמה פועלת ברקע וגורמת לשימוש והתחממות יתר של המעבד. ואולם, דיווחים שונים ברשת מצביעים כי העדכון הביא עימו גם באגים לא צפויים במכשירי ה-Nexus.

מלבד התיקון של בעיית המצלמה ב-Nexus 5, עדכון האנדרואיד 4.4.3 תיקן מספר באגים, שינה במעט את מראה החייגן ואנשי הקשר ואף שיפר את חיי הסוללה – כך לדברי המשתמשים. אבל את הבאגים ספגו הכי הרבה משתמשי ה-Nexus 4 ו-5, כך לפי הדיווחים ברשת כי לאחר העדכון צצו בעיות הקשורות לתקשורת ה-WiFi אשר גורם לתקשורת לקויה, חוסר אפשרות לכבות או להדליק את הקישוריות ועוד.

במכשיר ה-Nexus 4 משתמשים מדווחים כי לאחר העדכון הם חווים הפעלה מחדש של המכשיר באופן מקרי, לא משנה האם הוא בשימוש או מהם האפליקציות הפועלות ברקע. בעיה נוספת שנצפתה הם שגיאות שונות בחנות ה-Google Play ובעיות עם החייגן והסוללה.

משתמש מתוסכל אף התלונן על זלילת סוללה: “ניתקתי את המכשיר מהמטען בשעה 6 בבוקר. עכשיו 3 בצהריים, והסוללה שלי ירדה ל-41% כשאף השתמשתי במכשיר פחות מאשר אני משתמש בו ביום יום. אפילו מאז שכתבתי את ההודעה הזו הסוללה ירדה ל-36%. זה 5% ב-15 דקות. מעולם לא ראיתי דבר כזה”.

בחלק מהמקרים איפוס מלא של המכשיר פותר את הבעיות, ובחלק לא, ובכל מקרה זו עדיין בעיה שגוגל צריכה לטפל בה. האם גם אתם חווים בעיות מאז העדכון? שתפו אותנו בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.