מכשירי Galaxy S4 בייבוא רשמי של סקיילקס יקבלו החל מהיום הודעה המאפשרת ללקוחות להוריד שדרוג לגרסת אנדרואיד 4.3 דרך האוויר. הגרסה החדשה תכלול בין השאר תאימות לשימוש עם שעון ה-galaxy Gear ומנגנון האבטחה KNOX, כך מסרה היום סמסונג ישראל.

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, העדכון החל להגיע למשתמשי ה-Galaxy S4 וה-Galaxy Note 2: חלק מהמשתמשים קיבלו את העדכון בצורה אוטומטית (OTA) וחלקם עדכנו דרך תוכנת ה-Kies של סמסונג. הגולש GABI כתב לנו: "קבלתי היום בלילה עדכון אוטומטי לגרסה 4.3 ויש לי Galaxy 4. ובינתיים הכול עובד מעולה וממש טוב ומגניב…אהבתי מאוד. פתאום בלילה קבלתי עדכון, הורדתי וממש הטלפון עובד טוב בינתיים אין תלונות". דיווחים דומים הגיעו גם לגבי הפאבלט הפופולרי של סמסונג, Galaxy Note 2.

לעומת זאת, במכשיר הדור הקודם Galaxy S3 דיווחו על בעיות רבות, כולל הגרסה שהופצה בישראל. אתר SamMobile דיווח כי העדכון לגרסה 4.3 לא בשל לחלוטין והמשתמשים שכבר הספיקו לעדכן את מכשיר ה'גלקסי' שלהם חווים סוגים שונים של תקלות כמו: תקיעות אקראיות, זמן ארוך שלקוח למכשיר לצאת ממצב המתנה, ביצועי סוללה ירודים, גמגומים בנגן המוזיקה ועוד, בנוסף ישנם גם בעיות בקישוריות ה-Wi-Fi ו-Bluetooth.

עד כה מהפידבקים שקיבלנו, לא ידוע לנו על בעיות כלשהם בגרסת האנדרואיד 4.3 למכשירי ה-Galaxy S4 וה-Galaxy Note 2, אם כבר עדכנתם ספרו לנו את האם הרגשתם שינוי.