אחרי המתנה לא קצרה, מכשיר הגלקסי S3 מקבל עדכון לאנדרואיד 4.3 גם בישראל.  נכון להיום, העדכון המיוחל אינו זמין לשדרוג עצמאי (הן דרך ה-Kies והן דרך OTA), כך שמי שמעוניין לעדכן יידרש ללכת לאחד מסניפי 'סאני תקשורת' ולעדכן דרכם.  הגולש גיא מולמן סיפר לנו: "היום (ד') בצהריים התקשרתי לסאני ושאלתי האם במקרה יש כבר עדכון כזה, אמרו לי להמתין וחזרו אלי עם בשורה שהקפיצה אותי מהכיסא. "גש לסניף הקרוב לביתך ותעדכן שם". כך אמרו לי. נסעתי לסניף אשדוד ואכן לאחר כרבע שעה יצאתי עם המכשיר שלי GT-I9300 גלקסי אס 3 עם גרסת 4.3."

לפי מולמן, העדכון כבר בישראל אך סאני קיבלו אישור על כך רק אתמול ולכן לא הודיעו על כך באופן רשמי. אנחנו יכולים להוסיף ולציין כי בבירור שערכנו עם שירות הלקוחות אכן העדכון זמין וכבר ניתן לבצע שדרוג לכל מכשיר גלקסי S3 אשר נרכש דרכם. מידע נוסף שהגיע אלינו הוא לגבי העדכון OTA, ומי שמעוניין להמתין במקום ללכת לסניף של סאני לשדרוג יכול להמתין עוד כשבוע עד שבועיים, אז צפוי להגיע העדכון לכלל המכשירים בישראל. כמובן הדברים הללו חלים רק על מכשירים שנרכשו דרכה.

הגלקסי S3 החל לקבל את העדכון המדובר רק לפני שבוע ברחבי העולם, כך בעצם ישראל הופכת להיות אחת המדינות הראשונות לקבל את העדכון, נקווה שסמסונג ישראל עלו על הגל וימשיכו כך בכל מכשיריה. יש לציין שבשעות האחרונות מדווח ברשת כי סמסונג עצרה את העדכון למכשירים בשל בעיות ביצועים, אולם לא ידוע כרגע מהם ההשפעות לגרסה הישראלית.

קרא עוד:  אופו השיקה את F15 שזה בעצם A91, ודומה ל-P30 של וואווי

שדרוג רחב
אנדרואיד 4.3 היא בעצם הגרסה השלישית שהגקלסי S3 מקבל, לאחר ICS 4.0.4 עימו הגיע ולאחר 4.1.2 JB אליו עודכן לפני קצת פחות משנה. הגלקסי S3 עדכון לגרסה זו לאחר דילוג על הגרסה שבאה לפניה, 4.2, וכך בעצם בגרסה זו מקבל את כל הפיצ'רים גם שלה וגם של 4.3. בנוסף לשלל השיפורים והחידושים אשר יפורטו בהמשך, היא כוללת את אפליקציית My Suny  המגיעה יחד עם המכשיר באופן מובנה ומאפשרת ליצור קשר עם התמיכה ולבדוק לעדכוני גרסה, ועוד.

בין החידושים המגיעים עם גרסת האנדרואיד 4.3 היא קודם כל עיצוב רענן וחדש לממשק ה-TouchWIZ וזוכה לממשק של הגלקסי S4. ישנו מסך נעילה חדש עם אפשרות להוסיף וידג'טים במסך הנעילה (פיצ'ר המגיע החל מאנדרואיד 4.2), שיפור אפקט המים בפתיחת המכשיר, ואפשרות לשנות את גודל השעון ולהשאיר הודעה אישית. נוספה גם תמיכה בשעון החכם החדש של סמסונג, ה-Galaxy Gear, ובאופן כללי בשאר המכשירים הפועלים עם Bluetooth 4.0 LE. אך אולי חשוב מכל אלו, היא פונקציית האיחוי (TRIM) שנוספה החל מגרסת האנדרואיד 4.3 ומבצעת אופטימיזציה לזיכרון הפנימי כך שהמערכת לא תהפוך לאיטית עם הזמן.

שינויים נוספים:

 • דרייברים מעודכנים ל-GPU, משפר ביצועים גרפיים.
 • מצבי מסך חדשים מהגלקסי S4 – Adapt Display ו-Professional Photo.
 • DayDream.
 • מצב נהיגה.
 • מצב חדש במצלמה: Sound And Shot.
 • אפשרות להעביר אפליקציות לכרטיס SD.
 • תוספות של כפתורים לבר ההתראות.
 • תצוגת הגדרות מחולקת לכרטיסיות כמו בגלקסי S4.
 • אפשרות לשימוש יותר נרחב בפקודות קוליות במכשיר.
 • עדכון למספר אפליקציות מובנות : מחשבון, שעון, אנשי קשר, נגן מוזיקה וגלריה.
 • עדכון ל-S-Voice.
קרא עוד:  סמסונג רוצה 1,000 דולרים על הכרומבוק החדש שלה

קיבלתם כבר את העדכון? שתפו אותנו.