סמסונג צפויה בזמן הקרוב לשחרר את עדכון האנדרואיד 4.3 עבור מכשירי ה-Galaxy S4, אך ברשת כבר מזה זמן מסתובבים להם גרסאות לא רשמיות של העדכון. SamMobile, האתר האחראי לרוב הגרסאות הללו הצליח לשים את ידו על הגרסה הסופית לדבריו, של עדכון האנדרואיד 4.3 המלא.

בין השינויים בגרסה זו נמצא את יישום ה-Samsung Knox ו-Samsung Wallet המגיעים כברירת מחדל, שינוי קל של ממשק המערכת כמו ליטושים שונים, צבעים ותוספות קלות וכמובן כל השיפורים של גרסה 4.3 הכולל שיפור בחיי הסוללה, פונקציה המאחה את הזיכרון הפנימי ועוד.

לדברי האתר זוהי הגרסה הסופית, מה שאומר שלא נראה דברים נוספים מלבד אלו שרשמנו כאן. את העדכון צפויה סמסונג לשחרר בחודש הקרוב למכשירים התומכים, ומי שלא יכול להתאפק מוזמן להוריד את העדכון ולבצע שדרוג בצורה ידנית, אולם יש לציין כי מדובר ברום עבור דגם ה-GT-I9505 הפועל על Snapdragon ולא על שבב ה-Exynos שנמכר כאן בארץ.

עדכון: סמסונג החלה להפיץ את עדכון האנדרואיד 4.3 ל-Galaxy S4, גם ל-i9500 וגם ל-i9505

וידאו: Galaxy S4 עם אנדרואיד 4.3

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.