בעודנו מדווחים על עדכון Jelly Bean למכשירי HTC, יש מי שכבר קיבל את העדכון לגרסת האנדרואיד 4.2. מכשיר הנקסוס (האחד לפני) האחרון, ה-Galaxy Nexus החל לקבל את עדכון האחרון של גוגל שהושק בחודש שעבר. מספר משתמשים מדווחים כי העדכון הגיע דרך האוויר (OTA) וכולל את כל החידושים האחרונים של המערכת. המשתמש Chris Taylor מקנדה אמר בעמוד הגוגל פלוס שלו כי הוא קיבל את העדכון ישירות למכשיר הנקסוס שלו אשר רכש דרך גוגל בחנות הפליי.

בין החידושים באנדרואיד 4.2 היא האפשרות לתמוך במספר משתמשים במכשיר, אפשרות השימושית יותר למחשבי הטאבלטים, מערכת התראות משופרת עם “מרכז ההגדרות” חדש ותמיכה סטרימינג וידאו דרך Miracast. בנוסף ישנם צילום פנורמה 360 חדשני, מקלדת Swift ועוד פיצ’רים נוספים.

העדכון בגודל 74MB כבר הגיע לרשת להורדה ישירות מגוגל (zip), אם כי היינו זהירים יותר ולא ממליצים למי שאינו מבין מה הוא עושה.

גם לנקסוס 7
למרות שאין עוד דבר רשמי, כבר התפרסם באתר AndroidPolice כיצד יש לעדכון את הנקסוס 7 לאנדרואיד 4.2 באופן ידני דרך מצב הריקוברי. ההסבר מקיף למדי (באנגלית), כך שמי שמעוניין לעדכן לפני כולם, יכול לגשת למדריך ולנסות בעצמו, אך שוב נמליץ לעשות זאת רק למבינים.

עדכון: גוגל משחררת רשמית את העדכון למכשירי הנקסוס, ההורדה מכאן. גם קוד המקור שוחחר, כך שנראה בקרוב רומים מבושלים.

>> כל החידושים באנדרואיד 4.2
>> העדכון לגקלסי אס 3 מחביא מסך מפוצל