ביום רביעי הקרוב יפתח כנס המפתחים השנתי של גוגל, ה-Google I/O ובגזרת השמועות אנחנו מקבלים היום מידע חדש. מספר דיווחים על הגרסה הבאה שצפויה גוגל לחשוף בכנס, ה-Jelly Beans ופרטים ראשונים כי הגרסה לא תהיה 5.0 כפי שהסיקו בעבר, אלא זו תהיה גרסה 4.1. השמועה נפוצה לאחר שמכשיר Galaxy Nexus נצפה עומד למכירה בחנות של גוגל שם צויין בתיאור המכשיר “The latest smartphone from Google, soon the first phone with Android 4.1 Jell” כאשר כאן הטקסט נקטע.

כך נראה כי אכן מדובר בגרסה 4.1, שמרמזת אולי בעיקר על כך ששינויים מרחיקי לכת לא נראה כאן בדומה לשינוים בין גרסאות ה-Froyo ל-Gingerbread (או 2.2 ל-2.3). הפרטים על הגרסה החדשה דלים מאוד, עד כדי כך שלא באמת ידוע מה גוגל מתכננת, אך הערכות אומרות כי ייתכן ונראה התאמות הקשורות לגרסת הטאבלטים שכן גוגל ואסוס צפויות לחשוף את ה-Nexus Tablet שעליו דיברנו בעבר ואולי גם פרטים על דפדפן הכרום לאנדרואיד שעד כה נמצא רק בגרסאות בטא. אנחנו בכל מקרה נעדכן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.