כבכל רבעון, גוגל משחררת נתונים לגבי גרסאות האנדרואיד השונות המותקנות על מכשירים ברחבי העולם. על פי הטבלה, גרסת ICS מתקדמת אך באיטיות בהשוואה לגרסאות הקודמות כשהיא חולשת על כמעט 16 אחוז מהמכשירים בעולם. את הגידול המשמעותי גוגל עשתה בסיוע היצרניות אשר שיחררו עדכון לאנדרואיד 4.0 בחודשים האחרונים ובראשם מכישר ה-Galaxy S II שלו מעל 20 מיליון יחידות שנמכרו בעולם וכן גם HTC, LG וסוני אשר השיקו את העדכון רשמית כשרק בחודש שעבר כמות המכשירים עמדה על קצת יותר מ-10 אחוז.

כמעט שלא מורגשת בעוגת הגרסאות היא Jelly Bean, גרסת האנדרואיד שהושקה בחודש שעבר ומותקנת בפחות מאחד אחוז מסך המכשירים, שכן רשמית היא קיימת רק ל-Galaxy Nexus ו-Motorola Xoom כך שייקח זמן עד אשר היא תגדל ותדביק את הפער. מי שבכל אופן שולטת ללא עוררין במכשירי האנדרואיד זו Gingerbread עם מעל 60 אחוז מסך המכשירים, כשרובם הם גרסה 2.3.3 ומעלה.

את חלוקת הגרסאות מבצעת גוגל אחת לרבעון על ידי נתונים המתקבלים בשבועיים האחרונים מחנות האפליקציות Google Play.

בלוג האנדרואיד הראשון
גוגל, כחברה שיש לה בלוג לכל המוצרים הגדולים שלה, לא עשתה זאת למערכת האנדרואיד. פרט להפתעה שבעובדה, לא הייתה כל דרך להתעדכן בנעשה במערכת האנדרואיד "ממקור ראשון". אז כעת גוגל השיקה את הבלוג בכתובת officialandroid.blogspot.com ושם נתעדכן בכל החדש ממערכת האנדרואיד, גרסאות ועד לפיצ'רים השונים. גוגל כבר העלתה לשם תכנים עוד לפני כן, כך שיש על מה לקרוא כבר מעכשיו.