עד שגרסת ה-Ice Cream Sandwich, המאחדת את כל גרסאות האנדרואיד לגרסה אחת תושק בסוף השנה, גוגל ממשיכה לשחרר עדכונים קטנים את הגרסאות הנוכחיות. בשני דיווחים שונים אנחנו שומעים על עדכונים הצפויים לגרסת הסמארטפונים ולגרסת הטאבלטים.

בגזרת הסמארטפונים, ישנו דיווח כי ה-Nexus S 4G ייקבל את גרסת אנדרואיד 2.3.5 בשבוע הבא ללקוחות Sprint. על פי אתר Droid Life, התמונה שאנו רואים היא מקורית ולא עיבוד בפוטושופ ומוסיף כי העדכון יאפשר תמיכה ב-NFC מאובטח ועוד מספר תיקונים ושינויים הקשורים לרשת הדור הרביעי.

בגרסת הטאבלטים, גוגל מתכננת גרסה שלישית במספר למערכת ה-Honeycomb, כאשר שיחה בין משתמשים באתר הקוד הפתוח של האנדרואיד נפלט בטעות על ידי אחד המהנדסים כי תיקון לתקלה שהתגלתה בגרסת 3.1 בתמיכה בשרת דואר ארגוני, תתוקן בגרסה 3.2 שתצא בימים הקרובים. הדיווח המגיע אלינו מ-Droid Central מצטט את התומך האומר “התיקון בגרסה 3.2 יגיע בתוך ימים ויסייע בבעיה במכשיר ה-Xoom”. נוסיף ונאמר כי ה-Xoom לא הטאבלט הראשון שיריץ את גרסה 3.2, כשכבר חברת Huawei הצגיה את MediaPad מגיע עם הטאבלט עם גרסה 3.2.

אותנו יותר מעניין מה השתנה בגרסאות הללו פרט למה שהתגלה, והאם גוגל והיצרניות ישחררו את העדכון לכלל המכשירים או שיעדיפו להמתין לגרסה הבאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.