טרנד מצלמות האקסטרים תפס תאוצה בשנים האחרונות והן מזמן לא משמשות רק את חובבי פעילויות האקסטרים וכיום התיעוד בהן מתבצע כמעט בכל מקום אפשרי. מצלמות שכאלה לרוב יקרות למדי והחובבים המתחילים לא מעוניינים להוציא כסף רב, וכך נכנסת לתמונה מצלמת האקסטרים הזו.

מדובר במצלמה של חברת Andoer הסינית הנחשבת לפופולרית ומוצלחת במיוחד וגולת הכותרת שלה הוא המחיר העומד על 60 דולר בלבד, שהם כ-230 שקל בלבד ללא תשלום מיסים, והיא מסוגלת לספק את כל היכולות של המצלמות הממותגות והיקרות, אשר יכולות להגיע למחיר של פי עשרה ממחירה.

המצלמה מצויידת בחיישן 16 מגה פיקסל עם יכולת צילום וידאו עד 4K ב-25 פריימיים לשנייה, או 1080p ב-60 פריימים לשנייה בעדשה רחבה של 170 מעלות, כך שמדובר באיכות בהחלט מספקת לשימושים של המשתמש הממוצע. עוד היא מצוידת גם במסך 2 אינץ’ לצפייה חיה בעת צילום הוידאו ויש לה גם קישוריות WiFi כך שניתן להתממשק אליה באמצעות טלפון חכם ואפליקציה ייעודית.

היא מגיעה עם מגוון גדול של אביזרים, ממש בדומה לליין מצלמות GoPro. כך ישנו הכיסוי המספק יכולת של חסינות לאבק ומים עד לעומק של 30 מטר, תופסנים לקסדה או לאופניים, מטען רכב, מתאם לחצובה סטנדרטי ועוד. למצלמה כניסה של כרטיס זיכרון סטנדרטי, סוללה ל-90 דקות של צילום וידאו מתמשך וחיבור טעינה ולמחשב microUSB.

היא נמכרת באתרי הקניות