לפני מספר ימים בלבד הכריזה LG על כוונתה להשיק בקרוב את Q6, טלפון חדש שמיועד לשוק הביניים ואף למטה מכך. כפי שאתם זוכרים לא מדובר למעשה בטלפון אחד, אלא בשלושה: Q6 יחד עם Q6a ועם +Q6, כשההבדלים בין השלושה הם למעשה רק כמויות הזיכרון שמותקנות במכשירים, כשכל השאר למעשה אותו הדבר, כולל מסך ה-5.5 אינץ' ברזולוציית ה-+FHD, המערכת על שבב Snapdragon 435 ואפילו הסוללה שמוצעת בנפח עבודה של 3,000 מילי-אמפר/שעה.

LG, כזכור, מביאה אל המכשיר מאפיינים רבים ממכשיר הדגל שלה G6, וזה מתחיל עם המסך בתצוגת Fullvision ביחס היבט של 18:9. כמו כן טוענת החברה שמדובר בטלפון קשיח במיוחד שלא ממש אמור להישבר גם אם הוא נופל על הפינה.

במשך קצת יותר משתי דקות הסרטון מציג את המאפיינים העיקריים של הטלפון, כולל השימושים החדשים שאפשריים בזכות המסך המוארך והרזולוציה 'העודפת', ובמיוחד צילום סטילס בעת שמבצעים צילומי וידיאו. כמו כן מדגיש הסרטון את היכולת להשתמש בטלפון עם יד אחת בלבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.