חשבתם שהמחשבים הנייחים מתים לחלוטין? ברור שלא, נכון? בכל מקרה, כנראה שהחברות הגדולות יודעות משהו שאנחנו לא יודעים, ואנחנו בגל תחייה רציני ביותר של מחשבי "הכל כלול" (All in One), ולא סתם AIO, אלא כאלה שמצוידים במסך 27 אינץ'.

אחרי ש-HP הציגה מחשב כזה לפני תערוכת CES ולנובו (Lenovo) הציגה אחד כזה במהלכה, עכשיו גם סמסונג (Samsung) עולה על הגל.

ה-Series 9 900A7A, כאמור, מבוסס על מסך 27 אינץ', אבל לא על מסך בתצורה רגילה על התצורה החדשה שהציגה החברה לפני מספר חודשים כמסכים שמיועדים בעיקר לגיימרים: הזרוע ממוקמת בצד אחת של המסך כדי להעניק לו מראה אחר לחלוטין.ואם חשבתם שיש סיבה שהמשקפיים מופיעות בתמונה, אתם צודקים. המסך הוא מסך תלת ממד. יש לו עוד מאפיין מיוחד: עוביו בסך הכל 11.7 מ"מ.

האם זה באמת מחשב שמיועד לגיימרים? כרטיס תצוגה מסוג Radeon HD 6730M של AMD נשמע רע? אולי לא בדיוק לקצה הכי עליון בחבורה, אבל בהחלט לא רע. המעבד הוא של אינטל (Intel), ה-Core i7-2600S (מעבד 4 ליבות במהירות בסיס 2.8 ג'יגה הרץ שיכולה להגיע ל-3.8 ג'יגה-הרץ במצב טורבו) ויש גם כונן קשיח בנפח 1 טרה-בייט. מעל המסך ממוקמת מצלמת HD, יש כונן בלו ריי, יש רמקולים של JBL ויש גם את כל היציאות המודרניות מסביב.

המחיר בהתאם: כ-2,370 דולרים, ועוד לא ידוע אם הוא יצליח לחצות את אסיה ולהגיע אלינו.

קרא עוד:  אוזניות ללא החוטים של מארלי הושקו בישראל

פורסם לראשונה באתר THspot.co.il

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.