לאחר שוואווי (Huawei), ראתה לא מעט הצלחות שנה שעברה וכניסתה למקום השלישי בשוק הסלולר העולמי, היא מתכננת לשפר את תוצאות אלו בשנה הנוכחית. החברה השיקה מגוון מכשירים חדשים כמו ה-Mate S, סדרת מכשירי ה-P8 והשעון החכם Huawei Watch וכעת הדור הבא מעבר לפינה.

פרט למפרט הטכני שכבר פורסם למכשיר העתידי שלה, התקבל דיווח חדש אשר משנה קצת את הנתונים ומציג כי Huawei P9 יגיע בשלושה דגמים ולא בשניים כפי שדווח בעבר. שמות הדגמים של המכשירים לפי המידע המוצג יקראו P9, P9 Lite ו-P9 Max. בהתאם לדיווחים, גודל המסך של דגם הלייט תהיה 5.0 אינצ׳, הדגם הרגיל (P9) יהיה 5.2 אינת׳, והדגם המוגדל P9 Max יהיה בעל מסך ענק של 6.8 אינץ׳.

אותו דיווח מוסר כי סדרת המכשירים תתופעל על ידי שבב Kirin 950 פיר פיתוחה של החברה והם יכללו מצלמה אחורית כפולה בעלת 13 מגה פיקסל. בעוד שמידע זה נראה מתקבל על הדעת, לראשונה אנו מקבלים דיווח כי המכשיר יכיל בתוכו 6 ג'גיה-בייט של זיכרון עבודה LPDDR4. אין לשלול אפשרות זאת היות ודווח גם בעבר שבמכשיר Oppo Find 9 תימצא כמות זיכרון פנימי זהה.

לפי פאן ג׳יאוטנג (Pan Jiutang), אנליסט מסין אשר טוען כי החברה תציג לראשונה את המכשיר בכנס ה-CES 2016 בלאס וגאס שיחל השבוע והוא יושק בחודש מרץ או אפריל בהמשך השנה, כאשר לא ניתן עוד לדעת בוודאות כיצד הוא ייראה, אך אפשר להניח כי וואווי תשמור על העיצוב המתכתי שאותו אימצה בליין של 2015.

קרא עוד:  וואווי תכריז בשבוע הבא על Honor 20i עם מצלמת 32 מגה-פיקסל מקדימה

עוד פרטים וודאי יצוצו בקרוב. אנחנו כמובן נעדכן.