העדכון הקרוב ל-Galaxy Gear Fit, רצועת הכושר החכמה של סמסונג (Samsung), יטפל באחת מבעיות השימושיות שלה, והוא יאפשר כעת לבחור בתצוגת מסך בתצורה אנכית.

בבעיה הזו הבחנו כבר בתערוכת הסלולר בברצלונה, כשפגשנו את הגיר-פיט לראשונה. מדובר בבעיית תצוגה פשוטה יחסית שנבעה כנראה מקבלת החלטה לא טובה: כשמתבוננים ברצועה כשהיא מולבשת על הזרוע ממשק המשתמש והמידע מוצגים לרוחב התצוגה, בחירה מוזרה שכן למשתמש שמסיט את הזרוע לעבר הגוף, כפי שעושים שמביטים בשעון או ברצועת כושר, התצוגה נראית מוטה ב-90 מעלות. בסמסונג הבחינו בסופו של דבר בבעיה, או שהם תיקנו משהו שהם לא הספיקו לתקן לפני התערוכה, וכעת, עוד לפני תחילת מכירת הרצועות ועל-פי דיווח של SamMobile נראה כי הממשק עודכן כך שהוא מאפשר להציג מידע בתצוגה אנכית, כך שהיא מוצגת באופן נכון אל המשתמש.

מדובר בחדשות משמחות גם עבור המשתמשים מישראל, שכן המכירות של הרצועה יחלו בארץ ביחד עם שאר העולם מחר, ב-11 באפריל. הרצועה תימכר בארץ במחיר של 1,099 שקל.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.