שמועות אודות ה'וואן מיני' (HTC One Mini), הגרסה המוקטנת של מכשיר הדגל החדש של החברה הטיוואנית כבר רצות ברשת זה זמן ולמרות שידענו כי המכשיר אמיתי וקיים, טרם קיבלנו כל אישור לכך ובעקבות תמונת יח"צ שדלפה שלמעשה הציגה מכשיר 'וואן' שהוא, וובכן, מוקטן כעת אנו מקבלים תמונות ראשונות של המכשיר "בעולם האמיתי".

איכשהו, האתר האסטוני Forte הצליח להניח את ידייהם על תמונות של המכשיר והצלם אף הואילו בטובו להשוות את המכשיר עם הגרסה הרגילה, כפי שניתן לראות מימדי המכשיר מעט קטנים יותר שכן הוא כולל מסך בגדול 4.3-אינצ' ברזולוציה של 720P זאת לעומת מסך ה-Full HD שמציע האח הגדול, בנוסף נראה כי המכשיר אף דק יותר. קשה לקבוע האם המכשיר כולל גם מעטפת מאלומיניום שכן מכיוון שמדובר במכשיר בצבע שחור שהוא בעל מרקם שונה מזה של המכשיר בצבע הכסוף.

המכשיר מיועד להיות מכשיר ביניים ועל-פי השמועות יעלה כ-400 יורו, דבר אשר משתקף במעבד שכן הוא "רק" כפול-ליבה, מעבר לכך המכשיר כולל זיכרון RAM בנפח 2GB ובמצלמת 'אולטרא-פיקסל' ברזולציה של 4MP, ועל-פי השמועות המכשיר יהיה זמין למכירה בסביבות אוגוסט.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.