אם גם AMD רוצה טאבלט משל עצמה? לאחר ש-Nvidia השיקה את ה-Tegra Note באמצעות רשת השותפים שלה כדי להוכיח את היכולות של מעבד ה-Tegra 4, כנראה שגם AMD הולכת לאותו כיוון עם מה שהיא מכנה Project Discovery.

הטאבלט, שיוצג באופן רשמי בתערוכת CES הקרובה בינואר 2014, הוא למעשה טאבלט שאמור להראות את היכולות של השימוש במעבדי ה-Mullins החדשים של החברה, כפי שהצגנו כאן ב-THspot במפת הדרכים המעודכנת של AMD.

האתר TechRadaR, שחשף את התמונות של הטאבלט החדש פנה ל-AMD וקיבל את התשובה הבאה: "המטרות של AMD הן להראות לעולם מה אני יכולים לעשות בשוק הטאבלטים מסביב ל-Millins, ה-APU מהדור הבא שלנו".

AMD, כפי שניתן להבין מהתשובה של הדובר, אינה מתכוונת להפוך ליצרנית טאבלטים בעצמה, לפחות לא בינתיים, היא רק רוצה להוכיח מה אפשר להשיג אם מבססים טאבלט על המעבדים שלה ולעודד את השותפים שלה לצעוד בנתיב הזה בו יש עדיפות ברורה למוצרי ARM ואז גדם קצת לאינטל (Intel).

ומה שהיא מראה בתמונות זה טאבלט מבוסס חלונות 8 המשתמש בתחנת עגינה המבוססת על טכנולוגיית ה-DockPort של AMD עם מגוון רחב של יציאות שמאפשרות בעצם להפוך את הטאבלט למעין מחשב שולחני. מצד שני, הוא מציג אפשרות לחיבור של אמצעי משחק בדומה ל-Razer Edge.

קרא עוד:  אפל משדרגת את דגמי ה-iMac

כך יוצא ש-AMD, עם טאבלט יחיד, מראה שניתן לכוון לשוק הצרכני ולשוק העסקי כאחד. מפרט מלא יותר יוצג כבר כנראה רק ב-CES.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.