עכשיו, כשהטאבלט iPad החדש (כן, זה השם שלו) הוכרז, אנשים לא יודעים האם לשדרג אליו, ואם כן אז מה עליהם לעשות עם ה-iPad הישן שלהם. כמובן שתוכלו למכור אותו באתרי יד שנייה או ב-eBay, אך שם לא תקבלו עליו תמורה מלאה ורובכם יגיע למסקנה שזה לא כל כך משתלם. מעכשיו, תושבים ארה"ב הברי-מזל, יכולים לקבל דרך חנות  של Amazon  "זיכוי" עבור ה-iPad הישן שלהם.

כך לדוגמהא, הם יכולים להזדכות ב-320$ לקנייה בחנות בתמורה ל-iPad 2 16GB בגרסת ה-Wi Fi. ה-iPad הראשון, עם אותה כמות זיכרון, יזכה אותם ב-245$ (בערך חצי ממחירו של הiPad- החדש בגרסתו הזולה ביותר) או ב-445$ במקרה שמדובר בדגם ה-64GB שלו.

ועכשיו לשאלה הנדרשת, מה יש להם לעשות עם מכשירי iPad ישנים יותר? התשובה הראשונה היא, שה-iPad 2 לא הפסיק להימכר אלא שהוא נמכר במחיר נמוך יותר, כך שהדרישה אליו עדיין נשארה. מעבר לזה, נראה שהם רוצים למכור את המכשירים במצב "כמו חדש" על ידי חברת Nimlov שתחדש את הטאבלט.

אם יש לכם iPad 2, כדאי לשקול האם יש לכם סיבה לשדרג ל-iPad החדש, אך אם אתם תושבי חוץ ויש לכם אפשרות לממש את הזיכוי של Amazon, כדאי לכם בהחלט לשקול את האופציה הזו.  (מקור)