על פי דיווח חדש, אמזון (Amazon) מתכננת להכריז על טאבלט במחיר של 50 דולר בלבד, שיושק לקראת תקופת החגים הנוצריים, כמחצית מעלותו של טאבלט ה-Fire HD 6 שנמכר ב-99 דולר.

לפי הדיווח של Wall Street Journal, הטאבלט החדש והסופר זול יושק לצד טאבלטים נוספים בגדלי 8 ו-10 אינץ’, אולם לא ברור עוד מה יהיה מפרטו הסופי. הדגם הקודם שהושק לפני כשנה, הגיע עם מסך 6 אינץ’, כך שלפי הערכות גודלו של הטאבלט המוזל יהיה דומה, וירוץ על שבב כפול או מרובע ליבות, מסך ברזולוציה של 1600×1200 פיקסלים ואחסון פנימי נמוך עד 16 ג’יגה-בייט ללא אפשרות להרחבה.

כדי להשיג מחיר נמוך שכזה, אמזון לפי הדיווח, פועלת בשיתוף פעולה עם יצרניות אלקטרוניקה מסין וטיוואן, כך שאפשר להעריך כי הוא לא יגיע עם חומרה חזקה במיוחד או אפשרות לשיחות קוליות ויספק את הדרישות הבסיסיות של קריאת ספרים וצפייה בסרטים הנרכשים דרך החנות.

כזכור, אמזון השיקה בשנה שעברה את ה-Fire Phone, טלפון חכם עם מצלמות ותצוגה תלת מימד, אולם בשל התמחור הגבוה וחוסר עניין של הציבור הוא הורד מהדפים לאחר מספר חודשים בלבד.

 

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.