אמזון (Amazon) מרחיבה את ליין מוצרי הרמקולים החכמים שלה, המסוגלים להגיב לפקודות קוליות, להזרים מוזיקה, לענות לשאלות ולבצע שלל של משימות כולל להזמין מוצרים דרך האינטרנט כמובן.  אחרי שהשיקה את Amazon Echo, היא מציגה את Tap ו-Echo Dot, שני מוצרים משלימים הזולים יותר בהשוואה לדגם המקורי שנמכר ב-180 דולר.

ה-Tap הוא למעשה גרסה רזה וניידת בהשוואה ל-Echo. המכשיר אשר נמכר ב-130 דולר כולל גם הוא תקשורת Bluetooth ו-WiFi לרשת האינטרנט עם חיי סוללה של 9 שעות, בעל זוג רמקולים סטריאופוניים, אך הוא אינו מאזין כל הזמן למשתמש וכדי להפעילו יש צורך ללחוץ על כפתור קטן הנמצא בקדמתו כדי לדבר אליו. הסיבה לכך כי מדובר בדגם נייד, כזה שאנחנו לא רוצים שכל אחד בסביבה יוכל לבקש את כל העולה על רוחו.

ה-Echo Dot הוא מכשיר קטן עוד יותר הנמכר ב-90 דולר והוא מעין הרחבה לרמקול קיים או לצורך חיבור למערכת שאותה אנו מעוניינים להפוך לחכמה בזכות הפקודות בשימוש של העוזרת הקולית Alexa של אמזון. גם לו יש רמקול ותקשורת Bluetooth ובאמזון אומרים כי ניתן להשתמש במספר מכשירים שכאלה ולפזרם בכל מקום בבית.

המוצרים החדשים כאמור תומכים בשלל הפונקציות של Amazon Echo – החל מהאזנה למוזיקה דרך הטלפון, פקודות קוליות בסיוע העוזרת של אמזון מהענן Alexa, הזמנת אוכל, איתור עסק בסביבה, הזמנת נסיעה באובר ועוד.