חברת אמזון (Amazon.com) החלה להציע שירותי הדפסות תלת מימד (3D Printing) ומאפשרת ללקוחות להתאים ולרכוש מוצרים אשר הודפסו במדפסות תלת מימד. הקטגוריה החדשה באתר כוללת כעת מעל 200 פריטים החל מתכשיטים, צעצועים, עיצובים לבית, אביזרים ועוד.

הדפסה בהתאמה אישית
מלבד היצע המודולים המוכנים, אמזון הציגה גם כלי להתאמה אישית של עיצובים בתלת מימד המאפשר לשנות את המוצר כמו עיצובו, הצבע, סוג החומר (מתכת או פלסטיק) ולצפות בו ב-360 מעלות בתלת מימד.

אמזון מגדילה את ההיצע ואחת הראשונות להקדיש קטגוריה ייעודית לתחום ההדפסה התלת מימד שהולך וגדל עם השנים. “כניסתה של חנות המוצרים המודפסים בתלת מימד מציעה את ראשיתו של שינוי בתחום המכירה המקוונת, אשר יצורה יכול להיות מהיר כדי לספק חווית רכישה שונה לחלוטין.” אמרו בחברה.

המחירים משתנים בהתאם לפריט ויכולים לנוע בין כמה עשרות בודדות של דולרים לכמה מאות, אולם ככל שההיצע יגדל וודאי נראה מחירים אטרקטיביים יותר לפריטים פופולריים. אמזון לא ציינה האם היא תאפשר להעלות עיצובים אישיים של לקוחות, דבר שיכול בהחלט לקחת את החנות צעד אחד קדימה אך לא נתפלא אם זה יגיע בהמשך.

מלבד זאת אמזון מוכרת מזה זמן גם מדפסות להדפסה בתלת מימד וציוד מתכלה, במחיר התחלתי של כ-$550 למדפסת ביתית.

לכניסה לחנות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.