באירוע שערכה אמש אמזון (Amazon), היא חשפה מספר מוצרים חדשים ובראשם ה-Echo Show בדגם משודרג. בעוד שמדובר בעדכון למכשיר ה-Echo שהוצג לפני כשנתיים, הדגם החדש מציע מסך גדול יותר הבנוי להציג תוכן רב יותר וגם שיפור באיכות הסאונד.

תחילה, Echo Show במהדורת 2018 מציע עיצוב מינימליסטי ונאה יותר מקודמו, אשר נראה יותר כמו טאבלט עב קרס מאשר רמקול גדול ומגושם. המסך הוא בגודל 10 אינץ', וזה לא במקרה – הוא משלב לראשונה גם דפדפן אינטרנט מלא (Firefox ו-Silk של אמזון) שמאפשר גם גישה לתכני וידאו כמו YouTube ושירותים אחרים, מה שלא היה אפשרי בדגם הקודם. מלבד זאת, Echo Show החדש מאפשר לבצע שיחות וידאו עם סקייפ (Skype), לצפות בתכני וידאו ומוזיקה של Vevo וגם כולל מספר שירותי הזרמה אמריקאים כמו Hulu ו-NBC.

בתחום הסאונד הוא משלב זוג רמקולים סטראופוניים חזקים הממוקמים בצדדים וכן רמקול לצלילים נמוכים. ישנם לא פחות מ-8 מיקרופונים בתוכו, שיאפשרו למשתמש לתקשר עם המסייעת הוירטואלית אלקסה (Alexa) גם ממרחק רב בתוך הבית. מחירו של Echo Show הוא 229.99 דולרים והוא יוצע בארה"ב ובמדינות בהם שירותי החברה פועלים.

פרט ל-Echo Show, הכריזה אמזון גם על דגם משודרג לרמקול החכם הבסיסי שלה, ה-Echo Dot, שישמור על תג מחיר של 49.99 דולרים אך מתהדר בגימור בד והבטחה לעוצמת שמע חזקה יותר. שדרוג דומה עבר גם רמקול ה-Echo Plus הגדול והיקר יותר (149.99 דולרים), ולשניהם ניתן יהיה להוסיף כעת רמקול באס (סאב-וופר) המספק את הצלילים הנמוכים (129.99 דולרים), ומיועד להפוך את המערכת כולה להרבה יותר איכותית ואף תחליף הולם למערכות ייעודיות להאזנה למוזיקה, כגון אלו של סונוס (Sonos) או Homepod של אפל.

קרא עוד:  משפחת Galaxy S20 ו-Galaxy Z Flip הושקו בישראל

במהלך האירוע חשפה אמאזון גם מספר מוצרים חדשים לחלוטין. ה-Echo Auto הוא מיקרופון שנועד למיקום ברכב, בכדי להפוך את מערכת הצליל הרגילה לחכמה יותר (כלומר – כזו שמסוגלת לענות לפקודות קוליות באמצעות אלקסה), במחיר של 49.99 דולרים. ה-Fire TV Recast הוא מקליט וידאו דיגיטלי הקולט אותות דרך אנטנה מובנית, מקליט את התכניות לכונן קשיח ומשדר אותן ליתר מכשירי ה-Fire בבית. הוא לא זול במיוחד (229.99 דולרים), אך מציע שירות שכלל לא קיים בפלטפורמות המתחרות.

ה-Echo Input (במחיר 34.99 דולרים) הוא התחליף של אמזון ל-Chromecast Audio של גוגל (Google), אלא שבניגוד אליו הוא איננו רק קולט מוזיקה המשודרת אליו ממכשירים אחרים, אלא מכיל מיקרופון המאפשר קליטת פקודות קוליות והופך כל רמקול המחובר אליו לרמקול חכם. 

לבסוף, הכריזה אמזון על שקע חכם (24.99 דולרים) המאפשר שליטה קולית דרך אלקסה במכשירים שאינם חכמים, ושני מכשירים נוספים שהם בגדר ניסוי: שעון קיר בשם Echo Wall Clock (מחירו 29.99 דולרים) המתחבר למכשירי Echo ומציג באמצעות מעגל של נורות LED את הזמן הנותר לשעון הזמן הנקבע השירות, וגם… תנור מיקרוגל, הניתן לשליטה קולית באמצעות רמקולי Echo, וכולל גם כפתור Dash מובנה המאפשר הזמנת מוצרי מכולת ממזון בלחיצה אחת.

כל המוצרים זמינים כבר כעת למכירה מוקדמת באתר החברה בארה"ב.