אמזון לא הסתפקה בטאבלט ה-Kindle Fire שהוצג אמש, ומכריזה גם על זוג קוראי ספרים דיגיטליים נוספים, ה-Kindle Touch וה-Kindle.

Kindle Touch
עד היום אמזון הסתפקה בכפתורים פיזיים במכשירי הקינדל השונים שלה, אבל לא עוד. ה-Kindle Touch מביא (סוף סוף) מסך מגע מלא לקורא הספרים הדיגיטלי ומסיר קליל את השימוש בכפתורים, כך עיצובו נקי וחלק ורק מסך 6 אינצ' נמצאים בקדמתו. מסך המגע הפועל בטכנולוגית E-Ink מגיע ברזולוציה של 800×600 עם 16 גווני אפור. הקורא מגיע עם ממשק חדש ושונה מהקינדל המקורי ומסוגל להכיל עד 3,000 ספרים ב-4GB הזיכרון הפנימי שלו, כאשר הורדת הספרים מתאפשרת בקלות דרך חנות הקיימת במכשיר.

ה-Kindle Touch תומך, בדומה לשאר מכשירי הקינדל בהצגה של קבצי Doc, HTML, JPG, PDF, PNG וגם קבצי מוזיקה מסוג MP3, וסוללת המכשיר מספקת עד חודשיים עבודה לפי שעה וחצי קריאה ביום.

מחירו יעמוד על $99 לגרסת ה-WiFi ו-$149 לגרסת ה-3G.

רק “Kindle”
הקורא הספרים השני שהציגה אמזון הוא “Kindle”, כשמו המקורי של המכשיר הראשון ומספק מאפיינים דומים ל-Touch רק ללא מגע. על מסך ה-6 אינצ' תשלטו דרך חמשת הכפתורים בתחתית, הוא מוריד במעט מהזיכרון ל-2GB (כ-1,400 ספרים) וזמן הסוללה ולכן מחירו יהיה נמוך במעט מגרסת המגע.  הוא יגיע רק עם תקשורת ה-WiFi במחיר של $79 בלבד.

שני המכשירים יושקו ב-11 לנובמבר וכבר זמינים להזמנה מוקדמת באתר אמזון בארה”ב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.