אוזניות ללא חוטים נחשבות ללהיט הכי גדול של השנה האחרונה, לכן אין זה פלא שיותר ויותר יצרניות נכנסות לתחום. גם אמזון (Amazon), שעולם הטכנולוגיה לא זר לה, מתכננת להציג אוזניות חדשות ואטרקטיביות.

לפי דיווח של בלומברג, האוזניות החדשות של אמזון ייראו באופן דומה ל-AirPods של אפל (Apple) ובדומה לדגם החדש שהוכרז לאחרונה הן יתמכו בפקודות קוליות לקבלת מידע, גישה מהירה למוזיקה ועוד דרך המסייעת המתחרה אלקסה (Alexa).

אבל זה לא מסתיים בזה כי אמזון מתכננת להטמיע גם מערכת מחוות, שתאפשר למשתמש לעבור בין שירים, לענות ולנתק שיחה ולשנות את עוצמת השמע על ידי מגע פיזי בגוף האוזניות. יהיה גם נרתיק שישמש לטעינה ונשיאת האוזניות אשר ייטען בחיבור USB ויספק עד מספר מחזורי שימוש.

כדי להתחרות באפל, יהיה על אמזון להציג לא רק יכולות מסקרנות אלא גם לספק מחיר נגיש יותר, שכן אוזניות ה-AirPods נמכרות במחיר של 159 עד 199 דולרים. לפי הערכות רק ברבעון האחרון של השנה נמכרו 12.5 מיליון אוזניות כאשר אפל אחראית ל-60% מהשוק.

עוד בנושא

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.