אמזון (Amazon) הכריזה היום (ג') על הדור הבא למוצרי Echo וחשפה את Echo Show, אשר נושא לראשונה מסך צבעוני, רמקול עוצמתי ויכולת לקיים שיחות וידאו דרך האינטרנט.

בדומה לשאר מוצרי הסדרה, Echo Show מופעל על ידי העוזרת הוירטואלית אלקסה (Alexa) של אמזון, אשר למדה עוד מספר דברים נוספים במיוחד עבור המוצר החדש. שילוב המסך החדש יוכל לסייע למשתמש על ידי הצגת סרטונים מ-YouTube, הצגת תמונות, הכנת רשימות וגם כאמור שיחות וידאו בסיוע מצלמה 5 מגה פיקסל.

בסרטון שבהמשך מדגימה אמזון כיצד Echo Show משתלב בחיי היום יום בבית. כך ניתן לבקש מאלקסה להציג את המצלמות שבבית, להוסיף מוצר לעגלת הקניות, לצפות במי זמין לשיחה, לנגן רשימות האזנה מתוך שירותי רשת, לצפות בטלוויזיה חיה ולהציג מצגת תמונות.

הרמקול של Echo Show עוצמתי ואיכותי הרבה יותר מהדגמים הקודמים של החברה, ומצוייד בזוג רמקולים לשמע סטריאופוני תומכי Dolby וכן לא פחות משמונה מיקרופונים עם מערכת סינון רעשים לאיכות קול גבוהה במיוחד. המסך הוא בגודל 7 אינץ' והמכשיר פועל על שבב Atom x5-Z8350.

Echo Show גם יהיה יקר הרבה יותר, כאשר הוא יושק ב-28 ביוני בצבעי שחור או לבן במחיר של 229.99 דולר. המכירה המוקדמת מתחילה כבר עכשיו.

https://www.youtube.com/watch?v=WQqxCeHhmeU

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.