נראה כי התחרות על הצרכן האירופאי מתחממת – סוני תשיק באירופה מארז מיוחד של קונסולת ה-'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) במחיר של 499 יורו, כ-2,400 ש"ח.

המארז , שהופיע באתר של אמזון-צרפת כולל את הקונסולה בצבע שחור עם כונן אחסון בנפח של 500 ג'יגה-בייט, את המשחק Killzone: Shadow Fall, מצלמה וזוג שלטי. הוא מוצע במחיר זהה למחיר בו נמכרת באירופה קונסולת ה-'אקסבוקס וואן' (Xbox One) המתחרה. נזכיר כי באירוע ה-GamesCon האחרון שנערך בגרמניה, הכריזה מיקרוסופט הכריזה כי היא תכלול עם כל הזמנה-מוקדמת של קונסולת ה'אקסבקוס וואן' האירופאית עותק דיגיטלי של משחק הכדורגל FIFA 2014.

אין ספק שהתמורה למחיר שמציע המארז של סוני גבוהה יותר – שכן החברה כוללת בתוכו זוג בקרי DualShock 4, זאת בניגוד למארז של קונסולת ה-'אקסבוקס' שכולל בקר אחד ckcs. המארז מציע חיסכון לא מבוטל של 76 יורו, כ-360 שקל, זאת בחישוב של קניית הבקר, המצלמה והמשחק בנפרד.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.