לנובו (Lenovo) מתכוונת בעתיד הקרוב להכריז על טלפון חדש בסדרת ה-Mozo Z של מוטורולה (Motorola), ויקראו לו Z4. הפעם לא מדובר במידע שהודלף באמצעות אחד האתרים ומצייצי הטוויטר (Twitter) המתמחים בהדלפות, אלא באתר המכירות של אמזו (Amazon) דווקא שהגדילה לעשות ואף מכרה יחידה של המכשיר ללקוח תמורת 499.99 דולרים – כן, מכרה מכשיר שתרם הוכרז אפילו.

ולא רק שהמכשיר נמכר, הוא כבר הגיע לידי הלקוח באמצעות שליחות בדואר, והוא אף העלה סקירה מהירה של המכשיר ל-YouTube שמוכיחה שמדובר ב-Z4.

בינתיים, אחרי שבאמזון כנראה הבינו את הטעות שעשו, דף המכירה הורד, אך האתר droidlife הצליח לאתר את הדף באתר הארכיב WaybackMachine.

מכאן גם אפשר למצוא את המפרט המלא של המכשיר. Moto Z4 יגיע עם מסך OLED בגודל של 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD, עם מערכת על שבב Snapdragon 675, עם 4/128 גיגה-בייט זיכרון ועם אנסדרואיד 9 שאמור להיות נקי. מאחור יש מצלמת 48 מגה-פיקסל שבפועל מצלמת תמונות 12 מגה-פיקסל ומקדימה מצלמת 25 מגה-פיקסל. הסוללה בנפח 3,600 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה בקצב של 15 וואט.

כמו כל מכשירי הסדרה גם Z4 יתמוך במודים, כולל כזה שמאפשר לו להיטען באופן אלחוטי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.