אמזון (Amazon) הכריזה על שלל מוצרים חדשים הכוללים תמיכה במסייעת שלה, אלקסה (Alexa) ולראשונה, היא נכנסת גם לתחום האוזניות האלחוטיות נטולות החוטים. האוזניות, Echo Buds, הן מוכנות לקבל את פקודת אלקסה בכל זמן נתון כדי לבצע משימות, בדומה לרמקולי ה-Echo של החברה. האוזניות המחוברות לטלפון יכולות לשלוף את המידע המבוקש לטובת המשתמש באופן מיידי, בין אם בזמן מנוחה או במהלך ביצוע פעילות ספורטיבית.

אמזון שילבה ב-Echo Buds טכנולוגיית נטרול רעשים של בוס (Bose) והן מסוגלות לפעול במשך 5 שעות רצופות בטעינה בודדת, או עד 20 שעות בסך הכל אם מחשבים גם את הטעינה באמצעות נרתיק הסוללה הנייד. מחירן 129 דולרים וזמינות כבר כעת למכירה מוקדמת.

קול ה-Echo והסביבה

אמזון הכריזה גם על מוצרים חדשים בסדרת הרמקולים החכמים Echo, ומדובר בשלושה דגמים: גרסאות משודרגות ל-Echo Dot ול-Echo הרגיל, ורמקול חדש בשם Echo Studio שלפי החברה להתחרות ראש בראש ב-Homepod של אפל (Apple) – לפחות בכל הנוגע לאיכות ההשמעה.

ה-Echo Dot החדש שומר על גודלו וצורתו הכללית של הדגם הקודם, אך מוסיף לחבילה תצוגה מינימליסטית המציגה את השעה, את תחזית מזג האוויר או את הזמן שנקבע עבור השעון המעורר. הדגם הזה יעלה 59.99 דולרים, עשרה דולרים יותר מ-Echo Dot הקיים שיוסיף להימכר לצידו.

ה-Echo החדש, דגם הביניים של אמזון, נראה אף הוא כמעט זהה לקודמו, אך אמור להציע איכות צליל משופרת בזכות רכיבים המגיעים מדגם ה-Echo Plus שהוכרז לפני שנה. מחירו יעמוד על על 99.99 דולרים.

הכי חדש שיש

את הדגם החדש במשפחת הרמקולים שלה מציעה אמזון לחובבי המוזיקה תמורת 199.99 דולרים. מדובר ב-Echo Studio שבתוכו חמישה רמקולים שונים לצלילים גבוהים ונמוכים, תמיכה ב-Dolby Atmos, ומערך מיקרופונים שאמור לדאוג לכוונון עדין של הצלילים בהתאם למיקום המכשיר. ניתן יהיה לחבר שני Echo Studio אחד לשני על מנת להפיק צליל סטראופוני, וגם לחבר את שניהם למזרים המדיה 4K Fire TV ליצירת מערכת קולנוע ביתי אלחוטית.