אנדרואיד בטלוויזיה? לא צריך להמתין ל-Google TV כי האנשים ב-Always Innovation יציגו ב-CES את הפתרון שלהם המכונה בפשוטת HDMI Dongle, שהוא למעשה אנדרואיד בסטיק. כל שצריך הוא לחבר את הדונגל לחיבור ה-HDMI של הטלוויזיה וזה הכל. על הדונגל מופעלת מערכת האנדרואיד בגרסה 4.0 ICS החדשה וכוללת למעשה את כל הפונקציות המוכרות של המערכת יחד עם ממשק מיוחד ושלט ייעודי לניווט קל ונוח.

לא תאמינו, אך החומרה של הדונגל חזקה לא פחות ממכשירי הסמארטפונים האחרונים ומכיל בין היתר מעבד כפול ליבה TI OMAP 4 במהירות 1GHz ועד 1.8GHz בהתאם לעומס, זיכרון 1GB RAM, תקשורת WiFi ו-Bluetooth, חריץ microSD ואפילו NFC. הוא מסוגל, איך לא, לנגן וידאו ב-Full HD ולנגן וידאו בסטרימינג מהרשת ושירותי הוידאו.

פתרון דומה יש לחברת FXI שהציגה דונגל עם יכולות זהות, אך בינתיים הוא לא יצא לשוק ונראה כי Always Innovation יעשו זאת עוד קודם ובמחיר זול יותר. החברה מסרה כי היא מתכננת את השקת הדונגל בקיץ הקרוב במחיר הצפוי של $79.

וידאו: Always Innovation  מדגימים את הדונגל במבטא צרפתי כבד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.