גוגל (Google) הכריזה בשבוע שעבר על שינוי מבנה החברה לתוך אלפבית (Alphabet), וזה אומר בעיקר כי יותר ויותר מחלקות הפועלות כיום בתוך גוגל, יופרדו לחברות נפרדות.

הראשונה בהן הוצגה היום על ידי נשיא אלפאבית, סרגיי ברין כאשר הודיע על הקמת קבוצה או חברה נפרדת, Life sciences  שמה, שתתמקד במוצרים חכמים לתחום עדשות המגע ותנוהל על ידי אנדי קונרד (Andy Conrad), שניהל את הצוות עוד מ-2013 תחת מעבדות Google X.

“בעוד שאנו משנים את מבנה החברה, המטרה שלהם נשארה אותו הדבר”, אמר ברין בפוסט בגוגל פלוס. “הם ישמשיכו לעבוד עם חברות מדע אחרות כדי לקדם טכנולוגיות בתקווה לשנות את הדרך שאנחנו מאתרים, למנוע ולנהל את המחלה”.

כזכור, גוגל חשפה כי היא עובדת על עדשות מגע חכמות המספקות פתרון לחולי סוכרת לזהות את רמת הגלוקוז בדם, החוסכות את הכאב הרב הנגרם לחולים עקב הדקירות המרובות. כרגע, אין עוד מידע מתי המוצר יושק לצרכן הסופי, אך נאמר בעבר כי גוגל עובדת עם חברת נוברטיס לייצור העדשות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.