לאלו שאין ברשותם מחשב גיימינג עוצמתי או מעדיפים לשחק במשחקים קלאסיים יותר, GOG.com, חנות המשחקים המקוונת של CD Project, מציעה עתה להורדה עשרות של משחקים קלאסיים להורדה בחינם.

כחלק ממהלך Stay At Home שנועד לעזור להפיג את השעמום בבידוד, ניתן מעתה להוריד מהחנות המקוונת כמה פנינים קלאסיים כמו: טרילוגיית משחקי Jill of the Jungl, משחק פלטפורמה הרפתקה בכיכובה של ג'יל מלכת הג'ונגל, Shadow Warrior Classic Complete משחק יריות מגוף ראשון מהיוצרים של Duke Nukem, מספר כותרים מסדרת משחקי התפקידים Ultima ו-POSTAL המופרע בו צריך לזרוע הרס ברחבי השכונה ועוד.

לצידם מוצעים משחקים מודרניים יותר כמו משחק ההתגנבות Hello Neighbor Alpha Version, משחק האסטרטגיה Sang-Froid: Tales of Werewolves או משחק בניית הערים Builders of Egypt: Prologue.

אלו זמינים להורדה בחינם מעתה ועד ה-30 במרץ כשכל המשחקים מתאימים להרצה על מחשבים מבוססי Windows וחלקם אף מתאימים ל-MacOS ו-Linux.

קדימון למשחק Shadow Warrior

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.