רוצים קצת לפחד במשחקי סוף הקיץ? במשך השבועיים הקרובים תוכלו לרכוש את חבילת משחקי הפחד הנוכחית של Humble Store שאספה כמה משחקים שיכולים להתחרות ככל הנראה במיטב סרטי האימה שם בחוץ, והם כמובן מיועדים לחובבי הז'אנר – וחלקם הגדול הפעם מתאים גם למקינטוש, וחלקם אף ללינוקס.

כמו תמיד, גם חבילת משחקי האימה החדשה מורכבת משלוש רמות בשיטת 'שלמו כמה שתרצו'. דולר בודד אחד יספיק כדי להוסיף לאוסף ארבעה משחקים: White Noise 2 בו ארבעה חוקרים צריכים בכל סבב משחק למצוא מפלצת מפחידה;  Layers of Fear שמדמה מסע בגוף ראשון בעולם פסיכדלי של צייר מטורף; ושני משחקי How to Survive בהם צריך לבנות חיים חדשים ולמשוך אותם ככל האפשר במאבק מול מפלצות וזומבים.

ברמה השנייה, עם תשלום מעל הממוצע – כ-8 דולרים נכון לכתיבת שורות אלו – מקבלים עוד שלושה משחקים: Detention משחק אווירה ביקום חלופי שסובב סביב שני בני נוער בבית ספר בטייוון תחת משטר צבאי בשנות ה-1960; את Bioshock בגרסת ה-Remastered עם היכולת שלנות את ה-DNA כדי ליצור נשקים חזקים יותר; ואת Yomawari: Night Alone משחק אימה בו ילדה יוצאת לחפש בלילה את הכלב של אחותה ונתקלת בזוועות שקשה לתאר.

מעל 15 דולרים מקבלים גם את Friday th 13th: The Game בו משחקים את ג'ייסון לאורך כמה פרקים בהם כמובן מענים וקוטלים את האורחים מסביב לאגם, משחק שאחד הביקורות עליו היו "צריכים להפוך את המשחק הזה לסרט"; ואת Dead by Daylight משחק מרובה משתתפים בו רוצח אחד רודף אחר ארבעה קורבנות אפשריים שמנסים להישאר בחיים עד הבוקר – זה בגוף ראשון והם בגוף שלישי.

קרא עוד:  המפיצה THQ Nordic רוכשת את המפתחת של Darksiders III

מעניין אתכם? לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.