האירוע של HTC קרב ובא (25 למרץ) וההדלפות סביבו לא מפסיקות. מכשיר ה-One החדש או כפי שהשם הלא מחמיא מרמז (The All New HTC One) הוא למעשה גרסה משודרגת למכשיר הדגל הנוכחי עם מגוון שינויים ושיפורים.

הדיווחים כאמור לא מפסיקים לזרום ובעדכונים מהשבוע האחרון נוכחנו לדעת מספר דברים חדשים: תחילה אלו התמונות החדשות שהודלפו, שם ניתן לראות את העיצוב היפיפה של המכשיר המגיע בצבע אפור מטאלי מוברש המיוצר מגוף אחד של אלומיניום. בתמונות מוצג דגם דמה (Dummy) המיועד לרשת Verizon האמריקנית שצץ למכירה ב-eBay.

עוד מתברר כי HTC תרחיב את יכולות מצלמת ה-UltraPixel החדשה ובסיוע של העדשה הנוספת והכפולה שבגבו, היא תאפשר לבצע פוקוס על התמונה לאחר הצילום שלה וכן לצלם צילומי עומק והוספת אפקטים נוספים. חיישני המכשיר יעבדו שעות נוספות והם ישמשו למגוון אפשרויות כמו מענה אוטומטי לשיחה בעת קירוב המכשיר לאוזן, פתיחת המכשיר מנעילה בהקשה כפולה על המסך (מישהו אמר LG G2?) ומחוות מגע על המסך תביא אותנו ישר לזרם העדכונים של BlinkFeed.

new-htc-one-dummy-1

הרמקולים הסטריאופונים שופרו וכעת הם כוללים גם מגבר פנימי וייעודי שלא רק יגביר את העוצמה אלא גם ישפר את הסאונד בשילוב של אקולייזר בהגדרות נגן המוזיקה הפנימי, אולם נראה כי השיתוף הפעולה בשנתיים האחרונות עם Beats Audio מסתיים במכשיר זה.

לפי הדיווחים השונים, המכשיר החדש יכלול מסך 5 אינץ’ Full HD עם שבב ה-Snapdragon 801 המשופר עם מעבד מרובע ליבה 2.3GHz, סוללה 2,600mAh, אחסון של 16GB פנימי ומערכת האנדרואיד 4.4 וממשק ה-Sense 6.0 שעבר מספר שינויים. נראה כי HTC הולכת בעקבות סמסונג והחידושים שבמכשיר מתרכזים בעיקר בפיצ’רים מסביב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.