באתר הקהילות הסיני Weibo התפרסמה רשימה מפורטת הכוללת את כל מכשירי הטלפון החכם שיגיעו למדפים בשנת 2018 ומצוידים במעבד ה-Snapdragon 845 של קוואלקום (Qualcomm), המעבד המהיר ביותר של החברה שנחשף רק לפני כחודש. בהנחה כי הרשימה מדויקת, ניתן לומר כי כבר עכשיו אנו יכולים לדעת על כל מכשירי הדגל החשובים של השנה והתאריך בו הם צפויים להגיע למדפים.

סמסונג (Samsung) ו-LG יהיו הראשונות להכריז על מכשירי דגל מבוססי Snapdragon 845, עם Galaxy S9 וה-LG G7 שייחשפו כבר בפברואר. באפריל תצטרף אליהם היצרנית הסינית שיאומי (Xiaomi) עם Mi 7, ואילו בחודש מאי תגיע הכרזתה של HTC על ה-U12.

חודש יוני צפוי להיות עמוס הכרזות, עם מכשיר מכשירי דגל חדשים מבית OnePlus, סוני ו-ZTE. באוגוסט תחשוף נוקיה את ה-Nokia 10, ובספטמבר צפויות סמסונג ו-LG שוב לתפוס את הכותרות עם ה-Note 9 וה-V40, בהתאמה.

 

עד סוף השנה צפויות שיאומי, סוני, HTC, ZTE ו-OnePlus להשיק דגמים נוספים ומשודרגים, לצד גוגל שתשיק כמובן את ה-Pixel 3. מצעד ההכרזות יסתיים לפי הרשימה המודלפת עם הסמסונג W2019, דגם מסתורי שעשוי להיות מכשיר בסגנון צדפה קלסי (Flip Phone), או אולי אף מכשיר ראשון בשוק בעל מסך OLED מתקפל.