חיישן טביעת האצבע המוטמע במכשיר הגלקסי S5 אשר ישמש  לרכישות מאובטחות בשרות התשלום הפופולרי PayPal, ירחיב כפי הנראה את שרותיו גם לשרותי תשלומים נוספים אחרים בתקופה הקרובה.

שרות התשלומים השני שיעשה שימוש בטכנולוגיית טביעת האצבע הקיימת במכשיר הגלקסי S5 תהיה חברת המסחר המקוונת AliBaba, הנפוצה בעיקר בסין ובשאר מדינות המזרח הרחוק. עפ"י הדיווח המגיע ממספר סוכנויות ידיעות סיניות, שרות זה יינתן בזכות טכנולוגיית התשלומים הראשונה מסוגה שקיימת במכשיר הנייד של סמסונג המשתמשת בפרוטוקול אבטחה מוצפן ומאובטח. בנוסף לכך דווח כי AliBaba המשתמשת בשיטת תשלום הנקראת AirPay תאפשר לקונה לבחון את המוצר טרם רכישתו, טכנולוגיה שתוטמע כבר השנה במכשיר הגלקסי S5.

נציין כי זהו שירות ה-AirPlay הוא שירות תשלומים פופולרי ונפוץ בעיקר במדינות המזרח הרחוק שאף עקף לאחרונה את שרות התשלומים PayPal. על פי הדיווחים האחרונים, שיטת תשלום זו נבדקת גם על מכשירי האייפון 5S וכן על מכשיר ה-HTC One Max, בהם קיים חיישן טביעת האצבע.

eBay ואמזון, מאחורייך
AliBaba היא חברת מסחר מקוונת שהוקמה בשנת 1999 על ידי מספר שותפים במזרח. מספר המשתמשים הרשומים ב-AliBaba נעמד קרוב ל-79 מיליון הפרוסים על כ-240 מדינות ברחבי בעולם. האתר מחזיק ברשותו מספר אתרים קטנים למסחר, כשהפופלרי שבהם הוא אתר AliExpress המאפשר לצרכנים לרכוש מוצרים ישירות מחנויות בסין. אחד הדברים המבדילים את AliBaba משאר מתחרותיה הוא מגוון המוצרים הסיטונאיים שהוא מציע במחיר נמוך במיוחד- המותנה ברכישת מספר יחידות מסויים. בחברה כך מקויים, היקף המכירות המשוער אף יעקוף את eBay ואמזון, כך שיהווה אלטרנטיבה לסוחרים ויבואנים קטנים.

קרא עוד:  סמסונג תשלב מודמים ל-5G במערכות שלה עוד השנה

בתוך כך פרסמה חברת PayPal כי היא תשיק אפליקציה חדשה לשעוני ה-Gear 2 ו-Gear Fit, ויחד עם ההגלקסי S5 הרוכש יוכל לנהל ולשלם על רכישותיו ברשת ובחנויות ברחבי ארה"ב.

וידאו: תשלום ב-PayPal באמצעות חיישן טביעות האצבע

http://www.youtube.com/watch?v=41K8b_Kcj1U