נראה שיצרנית הסלולר אלקטל (Alcatel) מרגישה מספיק בטוחה להתחרות גם עם המפלצות הגדולות בתחום. השבוע השיקה החברה טלפון חכם חדש – OneTouch Flash, ובקמפיין ההשקה היא מגדירה את המכשיר כמתחרה ישיר של ה-Note 3 Neo, הפאבלט של חברת סמסונג (Samsung) המיועד לשוק הבינוני. כבר בשבוע הבא נזכה לראות את המכשיר בתאילנד, ובהדרגה הוא יזלוג גם לשווקים האחרים.

בסרטון שהפיצה החברה נראית מחברת בה מצויירת דמות די לוחמנית המייצגת את דגם ה-Flash של אלקטל. לצידה, מצוייר דגם ה-Note של סמסונג ושתי הדמויות מתחילות להילחם זו בזו, כשכל אחת מנצלת את הסגולות הטכניות שלה. בסוף, ניחשתם נכון, מנצח יצור ה-Flash את ה- Note 3 Neo המרושע, כשהצופה למד להכיר איך בבחינת פרמטרים שונים כמו קיבולת הסוללה, כוח המעבד, טכנולוגיה המתחרה ל-NFC ועוד, מצליח דגם ה-Flash לגבור על ה-Note 3 Neo, או לפחות להתחרות מולו בצורה הוגנת.

למי שלא הספיק לעקוב, כולל דגם ה-OneTouch Flash  מסך IPS בגודל 5.5 אינצ'ים עם רזולוציה של 720X1280 פיקסלים, מעבד מתומן ליבות במהירות 1.4 ג'יגה-הרץ וזיכרון RAM של 1 ג'יגה-בייט. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 4.4 (KitKat), מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסלים, וחמישה מגה-פיקסלים בחזית עם פונקציה מיוחדת לצילומי "סלפי" משופרים. בנוסף כולל המכשיר נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט הניתן להרחבה, וטכנולוגיית NFC אלטרנטיבית המכונה Hotknot.

כמו כן, חשוב להדגיש כי המכשיר לא מתחרה עם דגם ה-Note 3 הרגיל והנפוץ יותר של סמסונג, כי אם מול דגם ה-Note 3 Neo המציע מחיר אטרקטיבי יותר ותכונות חלשות יותר עבור השוק הבינוני. מחר (ד') צפויה סמסונג להכריז כבר על הפאבלט הבא בסדרה – Note 4 ומסקרן יהיה לשמוע על תכונותיו החדשות שטרם פורסמו באופן רשמי.

קרא עוד:  סמסונג רשמה פטנט על טלפון עם מסך נשלף

ה-Alcatel OneTouch Flash צפוי להופיע בשוק התאילנדי ב-8 בספטמבר, וסביר מאוד להניח שלאחר זמן מה הוא ישוחרר גם עבור שווקים נוספים. מחירו עדיין לא ידוע והתחזיות לא צופות תג מחיר גבוה עבור המכשיר.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.