שגוגל (Google) הכריזה על Android Go כמערכת הפעלה למכשירים לשוק הכניסה יכול להיות שהיא לא חשבה עד כמה נמוך אפשר להגיע, אבל הטלפון החדש של TCL, אותו השיקה תחת המותג שלה אלקטל (Alcatel) ישאיר בכיס שלכם 11 דולרים או 21 יורו אם תשלמו בשטר של 100 במטבע המתאים, וכמו שאפשר להבין ממכשיר אנדרואיד במחיר כזה ב-2018, הוא מכוון בעיקר לצעירים מאוד ולאלו שזה הטלפון הראשון שלהם.

Alcatel 1 הוא טלפון עם מסך בגודל של 5 אינץ' שמציע יחס היבט מודרני של 18:9 אבל רזולוציית 960×480 פיקסלים בלבד. הדגם הזה מגיע המערכת על שבב MT6739 של מדיה-טק (MediaTek) עם ארבע ליבות שפועלות במהירות מוגבלת של 1.28 גיגה-הרץ ולא במהירות המרבית האפשרית של 1.5 גיגה-הרץ.

כמו הרבה מכשירי Android Go גם Alcatel 1 מגיע עם 1 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 8 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה שניתן להרחבה עם כרטיס זיכרון בנפח של עד 32 גיגה-בייט. המצלמה האחורית היא בגודל 5 מגה-פיקסל והקדמית 2 מגה-פיקסל והסוללה היא בגודל של 2,000 מילי-אמפר/שעה. יש כמובן תמיכה ב-LTE.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.