רוצים להפוך את ה-iPhone 4 שלכם לעכבר רגיש לתנועה? חברת Movea, שמתמחה בפיתוח של בקרים עם רגישות לתנועה, השיקה השבוע יישום חדש שמאפשר לכם לעשות בדיוק את זה, תוך שהוא משתמש בשתי מערכות חשובות שמציע ה-iPhone 4 למשתמשים בו: ג'ירוסקופ ו-Wi-Fi.

movea-airmouse-appהיישום, שנקרא בפשטות רבה למדי Air Mouse for iPhone (עולה 1.99 דולרים), עוזר למשתמשים להפוך תנועות יד זורמות למשתנים שה-iPhone מבין, ואז הוא משתמש בקישור האלחוטי כדי להזרים את הפקודות המתאימות למכשיר אותו מתכוונים להפעיל.

התנועה הזורמת הזו והפענוח המהיר של תזוזות היד מאפשרים, לפי החברה, להעביר, לדוגמה, מצגות זורמות ומעניינות יותר ואפילו יכולת לשחק משחקים מסוימים שנשלטים על ידי עכבר מרחוק.

מעבר לכך שהוא כמובן יכול לשמש בעזרת התוכנה הזו כשלט למכשיר מדיה שתומך ב-WiFi, התוכנה יודעת לעבוד יחד עם ה-iPhone, עד למרחק של 30 מטרים. עבור מרצים בכיתה או בהרצאה זה מאפשר להסתובב ברחבי החדר, אם הם רוצים, ולא להישאר תקועים ליד הדוכן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.